Suprex Hydro DH32
Novinka

Suprex Hydro DH32

Hydrolyzovaný syrovátkový proteinDalší informace

809,00 Kč vč. DPH
Dostupnost
Obvykle do 3 dnů (0 ks)
Vyberte variantu
Suprex Hydro DH32
890,00 Kč
Obvykle do 3 dnů (0 ks)
Suprex Hydro DH32
1 369,00 Kč
Obvykle do 3 dnů (0 ks)
  • Čas dodání: 24 hodin
  • Výrobce: Suprex

Suprex Hydro DH32 je špičkou mezi proteinovými přípravky. Je to skvělý hydrolyzovaný whey protein s 80% peptidů. Obsahuje 6,2 gramů BCAA a 4,8 gramů glutaminu v jedné dávce (ve 35g) ! Ve 100 gramech výrobek obsahuje 73 gramů bílkoviny. Může se pochlubit nejvyšším stupněm hydrolýzy DH32!

Suprex Hydro DH32 je vynikající volba pro svoje nadupané složení obsahující spoustu prospěšných látek, až nezvykle lahodnou čokoládovou chuť pro hydrolyzované produkty a maximálně pečlivý výrobní proces. Vyznačuje se velmi rychlou vstřebatelností a rozpustností pro maximální komfort zákazníků.

Hydrolýza je proces, při kterém u bílkoviny dochází k jejímu předtrávení a štěpení pro lepší stravitelnost a nejrychlejší vstřebání do těla. Díky štěpení bílkoviny ve formě peptidů dostaneme živiny do těla rychleji a jejich část dokonce bez přítomnosti trávicích enzymů. To vše a mnohem víc dělá z HYDRA DH32 jednu z nejlepších voleb na trhu!

Odkud bereme surovinu ? 
Surovina pochází z Anglie, kde poprvé začala výroba tak složité suroviny. Hydrolyzát syrovátkového proteinu je výsledkem nejmodernějších technologií, jak protein natrávit-naštěpit a přitom ho nepoškodit.

Jak se šidí HydroDH32 ? 
Hydrolyzáty se dají velmi dobře šidit. Často třeba 10-20 % produktu tvoří hydrolyzovaný kolagen, protože je mnohem levnější (asi třikrát) a v tomto množství jeho chuť není moc poznat. Výrobci tím velmi šetří. Ještě levnější je přidávat do hydrolyzátu aminokyselinu lysin, která je extrémně levná (asi o polovinu levnější než kolagen) a také velmi hořká, čili se nedá chuťově rozpoznat.

Pravý 100% hydrolyzát syrovátky je ale exkluzivní drahá věc. Pokud vám někdo nabízí velké množstevní slevy, případně je nápoj lehce řidší a má méně mléčnou chuť, může jít o padělek. Naše hydro má výraznou plnou chuť, není šizené. Víme, jak bychom to dokázali kamuflovat, ale neděláme to.

Složení:

Enzymaticky štěpený hydrolyzovaný syrovátkový protein se stupněm hydrolýzy DH32 (bílkovinné frakce syrovátky s molární hmotností 500-1000 Da – 17 %, bílkovinné frakce syrovátky s molární hmotností menší než 500 Da – 65 %; celkem 82 % peptidů). Odtučněné kakao, čokoládové aroma, sladidlo sukralóza. Alergen: mléko.

Výživová hodnota 100 g:

Energetická hodnota 1646 kJ (393 kcal)

Bílkoviny 72, 2 g

Sacharidy 8,1 g (z toho 8,1 g cukrů, laktoza 3 g)

Tuky 8 g (z toho 5,8g nasycených)


Dávkování:

Dávku 25g (1 zarovnaná odměrka) rozmíchejte ve 250 ml vody.Denně lze přijímat dvě až tři dávky prášku rozmíchaného ve vodě, v závislosti na denní potřebě bílkovin. Maximální denní dávka je 80 g. Přednostně po tréninku nebo ráno po probuzení k rychlému doplnění živin.  Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Dle doporučeného dávkování.Nápoj je určen k okamžité spotřebě.

Suprex Hydro DH32 má díky mimořádně vysokému stupni hydrolyzace syrovátkového proteinu, typickou hořkokyselou chuť. Kterou není možné srovnávat s chutí žádného jiného proteinu. Prášek přijímá vzdušnou vlhkost, případné hrudkování není na závadu.

Alergeny:

Může obsahovat stopy lepku, vajec, sóji, korýšů, rybího tuku, oříšků a arašídů.

Skladování:

Skladovat v suchu, teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít. Hrudkování obsahu není na závadu. Výrobek lze přijímat i po překročení data minimální trvanlivosti, pokud nejeví známky znehodnocení nevhodným skladováním.

Upozornění:

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Načítám, prosím vydržte...